AKA SIGNUM MFT 7272M Metal Dedektör

0

Metal Dedektör Özellikleri

Yüksek kalite ile nesneleri tanımlamak için izin veren özel patentli teknoloji “uzay- harmonik filtreleme (SFT)” 1 ila 30 kHz arasındaki frekanslarda çalışır. Küçük hedefler için yüksek hassasiyet metal dedektörü.  S – algoritma Manuel ayrıştırma özelliği (Alman üretimi ithal modern LCD ekran). Kullanıcının değiştirebileceği 4 ayrı arama programı. İnce ayarlı zemin balansı (otomatik ve manuel). Genel aramalarda mevsimsel adaptasyon sistemi (4 mevsim).
A
rama modları :
D
inamik – statik
Sıcak taşları reddetme modu (Arg)
A
ramalarda çoklu frekanslı başlık değiştirme imkanı.

Aka Signum MFT 7272M

Metal arama dedektörleri içerisinde yüksek özellikleriyle dikkat çeken Aka Signum MFT 7272M cihazı, uzay harmonik filtreleme özelliği sayesinde hedeflerinizi daha iyi bir şekilde tespit etmenizi sağlıyor. Birbirinden farklı başlıklarıyla daha kaliteli aramalar yapmanıza da imkan tanıyor.

Toprak özelliğine göre frekans ayarlama

Aka Signum MFT 7272M cihazı, toprak hassasiyetlerini algılama özelliğine sahiptir. Bu sayede her türlü arazi de doğru frekansların gönderilmesini sağlayabileceksiniz. Böylece toprak altındaki madenleri tespit etmekte zorlanmayacaksınız. Aynı zamanda da değersiz olan madenlerle zaman kaybetmiş olmayacaksınız.

LCD ekranda Alman teknolojisi

Aka Signum MFT 7272M cihazının sahip olduğu ekran teknolojisi gelişmiş Alman LCD ekranıdır. Bu sayede toprak altındaki her şeyi ayrıntılı bir şekilde görebilmeniz mümkündür. Bu ekran her mevsimde hava koşullarından etkilenmeden çalışabilmektedir. Zaten Aka Signum MFT 7272M cihazının özelliklerinden birisi de, her mevsime uygun bir şekilde çalışabilme kapasitesine sahip olmasıdır. Kışın yağmurlu ve karlı arazilerde bile arama yapabilir ve toprak altındaki madenleri tespit edebilirsiniz.

Kolay kullanma özelliği

Aka Signum MFT 7272M cihazını kolayca kullanabilirsiniz. Ergonomik tasarıma sahip olan cihazı taşımak oldukça kolaydır. Hafif tasarımla imal edilen Aka Signum MFT 7272M cihazı, kolay kullaım ekranı sayesinde de her arazi tarayıcısı için işlevsellik sunmaktadır.

Her madeni keşfedin

Dört ayrı arama sistemiyle sunulan Aka Signum MFT 7272M cihazı aynı zamanda değiştirilebilir başlıklarıyla sizlere takdim ediliyor. Bu sayede altın, gümüş, bakır, krom, su veya istediğiniz her şeyi cihazı kullanarak bulabilirsiniz.

Uygun fiyat avantajını kaçırmayın

Aka Signum MFT 7272M cihazına sahip olmak için hemen Deha Dedektör iletişim numaralarını tuşlayabilirsiniz. Kargo ücreti ödemeden en uygun fiyata Aka Signum MFT 7272M cihazına sahip olun! Kolay ödeme seçeneklerini de kaçırmayın. Ürün 2 yıl garanti altındadır.

Online Sipariş ve Destek Numaraları
7/24 Destek Hattımız
0224 233 10 20
0544 377 1881
0544 276 1881
0531 276 1881
0535 294 5841

Sosyal Ağlarda Paylaş

Tedarikçi