DRS GROUND EXPER Yer Altı görüntüleme

0

YILIN EN İYİ METAL DEDEKTÖRÜ

Defineciler, maceracılar, avcılar ve araştırmacılar için üstün alman teknolojisi ile özel olarak hazırlandı. DRS GRAUND EXPER ile define aramanın standartları değişecek. Mükemmel derinlik, mükemmel metal ayrımı, benzersiz grafik özellikleri,  Windows 7 işletim sistemi, multy touch 1.6Ghz tablet PC, 20 saat kesintisiz çalışan batarya sistemi, arazi için özel tasarlanan solar batarya sistemi, PI sistem üç ayrı arama başlığı ve benzersiz aksesuarları ile Avrupa da ve dünyada yılın en iyi metal dedektörü.

HAZİNE AVCILIĞI

Define avcılarının bu güne kadar ki en büyük sorunu arazideki değersiz metallerdir. Kola kutuları, konserve kutuları, paslanmış çiviler, gazoz kapakları, at nalı, paslanmış büyük metal parçaları arazide define avcılarının kâbusudur. Bu metallerin tamamını değersiz metal olarak tanımlayabilen tek metal dedektör sistemi DRS GRAUND EXPER’dir. Sizin dedektörünüzde bu metallere değerli ve altın diyor ise, hemen şimdi hiç vakit kaybetmeden shoowroomlarımızdan birine gelin.

GRAFİK İŞLEME

Hiç bir dedektörde olmayan grafik işleme sistemi. Hedeflerin yeraltındaki görüntüleri.gözlerinize inanamıyacaksınız. Kazı yapmadan önce ne için kazdığınız bileceksiniz.

AVANTAJLARI : Zemin ayarına ihtiyaç duymaz. Toprak ve minaral yapılardan etkilenmez. Yeni başlayanlar için ideal. Dedektörünüzü açın ve kullanın. Zemin ayarı yok.

METAL TANIMA:

Beş faklı metal tanıma fonksiyonu. İstediğiniz metali tanıtın. Tanıttığız metalleri arayın. Dünyada ilk defa metal tanıtma gerçek oluyor.  İstediğiniz metalleri aramak veya aramamak sizin elinizde. Hayallerinize dokunun.

TOPRAK BELİRLENMESİ

Ayarlanabilir Parazit ve Mineral eleme :Tek tuş ile çevresel elektromanyetik kirlilik ve gürültülerden kurtulun. Mineralli zeminlerde diğer dedektörlerin kaçırdığı her hedefi rahatlıkla tespit edin.

Gelişmiş derinlik.:

Daha derinleri araştırın. Çok daha derinlerden para mücevher ve hazineleri bulun. Derin Pulse indiction sistem.

Ergonomik shaft : The detector’s length can be adjusted for comfortable detecting for all the family. Hafif, pratik, etkili.

MULTİ-TOUCH  TABLET PC

Tablet PC:Sisteminizle standart olarak verilen tablet PC niz, Windows 7 işletim sisteminiz sayesinde;  internet, skype, wi-fi ve bilgisayarınızdan beklediğiniz her şey elininizin altında. Başka bir bilgisayara gerek duymadan, bilgileri aktarma problemi yaşamadan direkt sonuca ulaşacaksınız. Kullanıcı dostu kontol paneli sayesinde tüm fonksiyonları dokunmatik olarak yönetebileceksiniz.

Grafik İşleme: Hiç bir dedektörde olmayan grafik işleme sistemi. Hedeflerin yeraltındaki görüntüleri. Gözlerinize inanamıyacaksınız. Kazı yapmadan önce ne için kazdığınız bileceksiniz. DRS GRAUND EXPER kullanıcıları teknoloji de hep bir adım önde. Hedefe ulaşacağınız her şey ve daha fazlası. Hadi başlayın.

SU GEÇİRMEZ HALKA

Üç Farklı arama başlığı : Standart üç farklı arama anteni dışında opsiyonel seçenekler elinizde. Derinlik sizin seçebileceğiniz bir konu. İsterseniz 2X2mt 3X3mt arama başlıkları talep edebilirsiniz.

Eğitim ve Tanıtım Videoları


Kullanım Kılavuzu

GDE Hata: Dosya alımı esnasında hata - eğer gerekliyse hata kontrolünü kapatın (404:Not Found)
Sosyal Ağlarda Paylaş

Tedarikçi