FX 3000 Define Arama Metal Dedektör

0

  Defineciler, maceracılar, avcılar ve araştırmacılar için üstün alman teknolojisi ile özel olarak hazırlandı. FX 3000 Tek para avcısı ile 1 euro için 45-50 cm derinlik. Bu muhteşem sistem ile pratik ve hızlı aramalar yapabileceksiniz. Toprak altında hiçbir detayı kaçırmayacaksınız. Tamamen küçük objeler, altın-gram nugget’lar için tasarlanmıştır. En zorlu arazilerde, en mineralli topraklarda bile mükemmel bir hassasiyetle kesin tespitler yapar. Profesyöneller kadar yeni başlayanlar içinde ideal bir dedektördür.Derin ve mükemmel metal ayrımına sahiptir. Sınıfında en iyi metal ayrımına sahip en derin algılama yapan tek para avcıları için özel tasarlanmış dedektördür.

TEK PARA AVCILARI

Bu güne kadar derin ve mükemmel bir metal ayrımına sahip tek para avcısı bir dedektör istediniz. FX 3000 sizin için özel olarak tasarlandı. Küçük objeler için özel olarak dizayn edildi. En zorlu arazi koşullarında çalışması için hazırlandı. Otomatik toprak ayarına sahip. Uzun süreli aramalara uygun hafif ve ergonomik. Dünyanın en etkili tek para avcısı dedektörü.
FAYDALARI

Kolay kullanım. Açın ve gidin. Otomatik ve manüel toprak ayarı yapmanıza olanak verir. Minaral yapılardan etkilenmez. Profesyoneller kadar Yeni başlayanlar için de ideal. Dedektörünüzü açın ve kullanın. Zemin ayarı yok.

MÜKKEMMEL METAL AYIRMA

Mükemmel metal ayırıma özelliği sayesinde zaman para ve emek harcamaya son verin. Değersiz objelere, değersiz metal çöplere kazma devri bitti. Değerli objeleri kaçırmayacaksınız.
Ayarlanabilir Parazit ve Mineral eleme

Tek tuş ile çevresel elektromanyetik kirlilik ve gürültülerden kurtulun. Mineralli zeminlerde diğer dedektörlerin kaçırdığı her hedefi rahatlıkla tespit edin.

 

GELİŞMİK DERİNLİK

Daha derinleri araştırın. Çok daha derinlerden para mücevher ve hazineleri bulun

ERGONMİK ŞAFT. Hafif, pratik, etkili.

SES İŞLEME:  Ayırt edici sesler ile ayrım. Değerli,  Değersiz.

İKİ FARKLI ARAMA BAŞLIĞI

Küçük ve orta arama başlıkları ile derinliklere hükmedin. Her şey siz nasıl isterseniz.

SU GEÇİRMEZ BOBİN

Su geçirmez arama başlıkları ile macera yeni başlıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Tedarikçi